Pracownicy

Kierownik:


dr hab. n. med. Bożena Czarkowska - Pączek
bozena.czarkowska-paczek@wum.edu.pl
Badania fizykalne


Adiunkci:


dr Ewa Hryniewiecka
ewa.hryniewiecka@wum.edu.pl
Farmakologia kliniczna


dr Karolina Włostowska
karolinapietruk@poczta.onet.pl
Badania naukowe w pielęgniarstwie

 

Asystent:                                                                       


dr Katarzyna Wesołowska-Górniak                                                 
wesolowska_katarzyna@wp.pl                                                            
Rehabilitacja i usprawnianie w geriatrii   
                                            

                                                                                                           


  Wykładowcy:                                                                   

     

 

 

 

 

 

 

dr n. o zdr. Lena Serafin
lkozlowska@wum.edu.pl
Badania naukowe w pielęgniarstwie
Opieka paliatywna

dr Aneta Brayer
aneta.brayer@wum.edu.pl
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne

                               

                                                             


mgr Alicja Mikulska             
alicja.mikulska@wum.edu.pl
Pediatria i pielęgniarstwo
pediatryczne

mgr Maria Nowak
marianowak1@tlen.pl            
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Małgorzata Papiernik
malgorzata.papiernik@wum.edu.pl
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Agnieszka Nerek
agasiem83@gmail.com
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne

 

dr Joanna Bieniek
j.bieniek85@gmail.com
Geriatrai i pielęgniarstwo geriatryczne 


mgr Dorota Pytka
dpytka@interia.pl
Geriatria i pielęgniarstwo
geriatryczne


mgr Elżbieta Wawiórko
eluniaw60@wp.pl
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne



mgr Alicja Wieczorek
alicja-wiecz@tlen.pl
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne

 



mgr Izabella Machaj
izabella.machaj@gmail.com
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne

 


mgr Michał Dąbrowski
michal.dabrowski.com@gmail.com
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne


mgr Renata Sowińska
renata_sowa@poczta.onet.pl
Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne


mgr Halina Zmuda - Trzebiatowska
hzmuda-trzebiatowska@wp.pl
Opieka paliatywna
Opieka długoterminowa geriatryczna


mgr Aleksandra Pawlak
a.pawlak.sluzbowy@wp.pl
Opieka paliatywna

Badania naukowe w pielęgniarstwie

 

            


                                      

Doktoranci:


mgr Nicole Mazur
nicmaz09@gmail.com
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Anna Sadowska
annajkaczynska@gmail.com
Geriatria i pielęgniarstwo
geriatryczne


mgr Karolina Kruszewska
k.kruszewska@onet.eu
Opieka paliatywna





 

 

Starszy referent:

 mgr Arleta Majchrzak

 Danuta Ryszewska