Pracownicy

Kierownik:


dr hab. n. med. Bożena Czarkowska - Pączek
dom_paczek@o2.pl
Badania fizykalne


Adiunkci:


dr Ewa Hryniewiecka
ewa.hryniewiecka@wum.edu.pl
Farmakologia kliniczna


dr Karolina Włostowska
karolinapietruk@poczta.onet.pl
Badania naukowe w pielęgniarstwie

 

Asystent:                                                                       


dr Katarzyna Wesołowska-Górniak                                                 
wesolowska_katarzyna@wp.pl                                                            
Rehabilitacja i usprawnianie w geriatrii   
                                            

                                                                                                           


  Wykładowcy:                                                                   

     

 

 

 

 

 

 dr n. o zdr. Lena Serafin
lkozlowska@wum.edu.pl
Badania naukowe w pielęgniarstwie
Opieka paliatywna

dr Aneta Brayer
abray@op.pl
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


dr Joanna Bieniek
j.bieniek@gmail.com
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne                                  

                                                                                                       


mgr Alicja Mikulska             
alicja.mikulska@wum.edu.pl
Pediatria i pielęgniarstwo
pediatryczne

mgr Maria Nowak
marianowak1@tlen.pl            
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Małgorzata Papiernik
mpapiernik@vp.pl
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Agnieszka Nerek
agasiem83@gmail.com
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Diana Merta - Krawczyk
diana.krawczyk1983@gmail.com 
Geriatria i pielęgniarstwo
geriatryczne

mgr Dorota Pytka
dpytka@interia.pl
Geriatria i pielęgniarstwo
geriatryczne


mgr Elżbieta Wawiórko
eluniaw60@wp.pl
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne



mgr Alicja Wieczorek
alicja-wiecz@tlen.pl
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne

 



mgr Izabella Machaj
izabella.machaj@gmail.com
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne

 


mgr Michał Dąbrowski
michal.dabrowski.com@gmail.com
Choroby wewnętrzne i
pielęgniarstwo internistyczne


mgr Renata Sowińska
renata_sowa@poczta.onet.pl
Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne



mgr Halina Zmuda - Trzebiatowska
hzmuda-trzebiatowska@wp.pl
Opieka paliatywna
Opieka długoterminowa geriatryczna


mgr Aleksandra Pawlak
a.pawlak.sluzbowy@wp.pl
Opieka paliatywna

Badania naukowe w pielęgniarstwie

 

            


                                      

Doktoranci:


mgr Nicol Mazur
nicmaz@gmail.com
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne


mgr Anna Kaczyńska
annajkaczynska@gmail.com
Geriatria i pielęgniarstwo
geriatryczne





mgr Karolina Kruszewska
k.kruszewska@onet.pl
Opieka paliatywna


 

 

Starszy referent:

 mgr Arleta Majchrzak

 Danuta Ryszewska