Rehabilitacja i usprawnianie w geriatrii

Zajęcia prowadzi dr Katarzyna Wesołowska

Zajęcia odbywać się będą w semestrze letnim, w Domu Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza

ul. Wołoska 139

Ośrodek dysponuje bezpłatnym parkingiem, z którego studenci mogą korzystać.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODRABIANIA ZAJĘĆ Z INNĄ GRUPĄ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA!!!
dr Katarzyna Wesołowska

Drodzy Studenci,
spotykamy się w holu budynku, punktualnie o 8:00. Zajęcia mają charakter praktyczny, więc bardzo proszę o kompletne umundurowanie zawodowe wraz z odpowiednim obuwiem. Podczas zajęć należy mieć identyfikator.

Tematy wykładów studia stacjonarne:
W1 – Aktywność ruchowa w wieku starszym w kontekście profilaktyki spadku wydolności fizycznej. Podstawy tworzenia programów ćwiczeń
W2 – Przegląd metod fizjoterapeutycznych w najczęstszych dolegliwościach osób starszych.
W3 – Zaopatrzenie ortopedyczne. Metody zmniejszania ryzyka upadków. Ergonomia pracy z pacjentem leżącym.